Elektromobilių įkrovimo vietų programėlė vairuotojams

Vairuoji elektromobilį? - išbandyk programėlę savo išmaniajame telefone!


Naudodamiesi „autoPilDYK“ aplikacija greitai raskite Jums artimiausias įkrovimo stoteles visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo vietos, kurioje šiuo metu esate. Prisijunkite prie daugelio elektromobilių vairuotojų bendruomenės, kurie jau naudoja „autoPilDYK“ ir patogiai-greitai randa ne tik artimiausias, bet ir kiekvienam patogiausias vietas savo elektromobiliui įkrauti. Gaukite ne tik tikslų maršrutą iki pasirinktos įkrovimo stotelės (navigaciją), bet ir informaciją apie greta esančias įkrovimo vietas: pastarųjų įkrovimo pajėgumus, prieinamumą - būseną ir užimtumą.
Programėlėje papildomai pateikiami sutartiniai simboliai leidžia įvertinti konkrečios įkrovimo stotelės pajėgumus, galimybes ir nuspręsti, ar jūsų buvimo vietai artimiausia įkrovimo vieta ištiesų tinkamiausias, su jūsų planais suderinamas, pasirinkimas.

Viskas ką naudinga žinoti - vienoje vietoje. Tiesiog paprasčiau.

Pagrindinės „autoPilDYK“ programėlės funkcijos:
• Jūsų buvimo vietai artimiausių įkrovimo stotelių sąrašas ir atstumai (būtinas GPS/„WiFi“ ryšys);
• Galimybė matyti visą įkrovimo vietų sąrašą (be lokacijos) ir neturint interneto ryšio;
• Automatinė naujausių duomenų sinchronizacija su galimybe individualiems nustatymams;
• Informacija apie realų įkrovimo stotelės prieinamumą ir nemokamo įkrovimo galimybes;
• Įkrovimo stotelių paleidimo PIN kodai;
• Informacija apie įrangos palaikomus įkrovimo režimo standartus, galinguma bei numatytus prisijungimo lizdus;
• Žemėlapis bei navigacija artimiausio maršruto sudarymui (būtinas interneto ryšys);
• Galimybė pranešti apie įkrovimo stotelės sutrikimus, užtikrinant greitą įrangos servisą;
• Įkrovimo stotelių užimtumo statuso stebėjimas realiu laiku, - tavo telefone (laikinai apribota).2012m įmonės personalo ir Klientų reikmėms naudota aplikacija projektuota supaprastintai pateikti naujausią informaciją apie Lietuvos viešąsias elektromobilių įkrovimo stoteles ir pastarųjų būseną, prieinamumą, skatinti elektromobilių įkrovimo infrastruktūros plėtrą Lietuvoje.

Atsižvelgiant į Klientų atsiliepimus ir prašymus, - 2014 metais aplikacija paskelbta viešai ir nuo šiol prieinama kiekvienam.
Tikimes, kad „autoPilDYK“ programėlė patiks bei pasitarnaus ir jums. Malonaus kelio su elektromobiliu!Iš anksto dėkojame už Jūsų atsiliepimus ar kitus pastebėjimus programėlės atžvilgiu. Sulaukę naudingos informacijos programėlę stengsimes reguliariai atnaujinti.