Autorinės teisės

autoPildyk stengiasi, kad pateikiama informacija būtų tiksli, tačiau mes negalime garantuoti 100% tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta autoPildyk.lt svetainėje, padarinius.

Griežtai draudžiama "autoPildyk.lt" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina AIŠKIAI nurodyti autoPildyk kaip šaltinį.

Prieš naudodamiesi "autoPildyk.lt" paskelbta medžiaga prašome susiekti su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.
autoPildyk turi nuorodas į įvairius šaltinius ir web svetaines visame pasaulyje. Pastarųjų autoPildyk nekontroliuoja ir negali garantuoti jų turinio tikslumo ir pagrįstumo. "autoPildyk.lt" neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą).

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) autoPildyk kompanijos interneto puslapiuose, Jūs suteikiate autoPildyk kompanijai autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). autoPildyk kompanija neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui. autoPildyk kompanija gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių, komentarų), paskelbtos autoPildyk interneto puslapiuose be autoPildyk raštiško sutikimo.