Dažnai užduodami klausimai - atsakymai

 

Nepavyksta užsiregistruoti autoPilDYK.lt. Užpildau visus duomenis, tačiau pranešama, kad elektromobilio Valstybinis Nr nurodytas neteisingai. Ką daryti?

Atsakymas: Tuo atvėju, jei Jūsų elektromobilio valstybiniai numeriai prasideda EV1 simboliais - prašome nepildyti valstybinio numerio grafos ir pažymėti "elektromobilis registruotas ne Lietuvoje".
Tuo atvėju, jei Jūsų elektromobilio valstybiniai numeriai prasideda EV0, prašome registracijos formoje trečią simbolį įvesti kaip raidę, t.y. "EVO" (pirmąjį nulį keičiame į raidę).
Sėkmingai užbaikite registracija.

Rekomenduojame registracijos metu nurodyti ir el.pašto adresą, siekiant gauti visą tolesnę informaciją.

 

Įkrovimo kortelė reikalinga skubiai. Ar galiu kortelę gauti greičiau?

Atsakymas: Paskubinti įkrovimo kortelės pristatymą tikrai galima, savarankiškai užsakant LpExpress.lt terminalai paslaugą.

Siekiant kortelę gauti į LpExpress.lt terminalą ir/arba Jūsų adresu, prašome atlikti šiuos veiksmus:

1) užsiregistruokite autoPilDYK.lt bei pateikite reikalingus dokumentus;

2) adresu internete: https://www.lpexpress.lt/index.php?cl=basket  nurodykite Jūsų miestą bei pasirinkite Jums patogiausią terminalo vietą (arba pristatymą "gavėjo adresu Lietuvoje");

3) pasirinkite mažiausią - "S" dydžio siuntos variantą;

4) užpildykite gavėjo informaciją (Jūsų vardas, pavardė ir būtinai - mob. telefono numeris, į kurį gausite pranešimą apie pristatytą kortelę bei terminalo atidarymo kodus);

5) BŪTINAI pažymėkite, kad lipduką "Atsispausdinsiu terminale:" (sąlyga būtina kortelės išsiuntimui);

6) Užbaikite užsakymą pasirinkdami "Įsigyti be registracijos" arba užsiregistruodami LpExpress (pažymėtina, kad kortelei gauti registracija LpExpress nėra būtina);

7) Apmokėkite pristatymo užsakymą internetu;

8) LpExpress galiausiai Jums pateiks užsakymo siuntos numerį bei PIN kodą. Atsiųskite šią informaciją Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Mes panaudosime šiuos kodus, kad išsiųsti Jums kortelę skubiai, per 2 d.d.

9) Jūs gausite SMS pranešimą, kai tik įkrovimo kortelė pasieks Jūsų nurodytą LpExpress terminalą, arba su Jumis susieks kurjeris ir pristatys Jūsų nurodytu adresu (tuo atvėju, jei pasirinkote pristatymą gavėjo adresu Lietuvoje).

Gero naudojimosi!

 

Kodėl užtrunka autoPilDYK įkrovimo kortelės pristatymas siunčiant standartiniu būdu?

Atsakymas: Stengiames, kad įkrovimo kortelė ir pristatymas autoPilDYK Klientams nekainuotų. Todėl kortelių gamyba ir siuntimas finansuojamas UAB "Elektromobiliai". Dėl didelio kortelių skaičiaus ir pristatymo išlaidų - kortelės siunčiamos ne dažniau kaip kartą per 7 dienas, ne mažiau kaip po 20 vartotojų vienu metu. Kortelės siunčiamos registruotu Lietuvos paštu. Dalis vartotojų kortelių neatsiema laiku, pastarosios gražinamos mums. Todėl įkrovimo kortelių pristatymas gali užtrukti.

Pažymėtina, kad šiuo metu tęstuojama naujos mobiliosios autoPilDYK įkrovimo programėlės versija, kurioje numatytos tokios funkcijos, kaip įkrovimo stotelės paleidimas, užimtumo stebėjimas, kiti naudingi įrankiai. Stengiames reaguoti į Klientų pastebėjimus, pastabas ir kasdien diegiame reikalingus sprendimus. Tikimes, kad naujoji programėlė iš dalies išspręs kortelių klausimą.

 

Kaip gauti autoPilDYK" įkrovimo tinklo kortelę?

Atsakymas: autoPilDYK" įkrovimo tinklo kortelę pristatome nurodytu adresu, NEMOKAMAI, užsiregistravus www.autoPildyk.lt

Registracija nesudėtinga, užtrunka 1 min. Vykdoma elektromobilių patikra registre, todėl būtina, kad elektromobilis būtų registruotas.

 

Mano elektromobilis registruotas ne Lietuvoje. Kaip galiu įkrauti elektromobilį autoPilDYK" įkrovimo tinkle?

Atsakymas:autoPilDYK" nefinansuoja kitose šalyse registruotų elektromobilių įkrovimo, tačiau sudaro galimybę naudotis įkrovimo stotelėmis. Tuo atvėju, jei Jūsų elektromobilis registruotas kitoje šalyje, valdote didesnį elektromobilių parką arba dėl kitų priežasčių neatitinkate nemokamos kortelės išdavimo sąlygų, galite išsiimti specialią, neriboto įkrovimo Premium kortelę(es). Pastarųjų kortelių išdavimas mokamas. Pageidaujant gauti Premium kortelę - užsiregistruokite www.autoPildyk.lt tačiau registracijos formos apačioje nurodykite, kad "elektromobilis neregistruotas Lietuvoje" pažymėdami atitinkamą "varnelę" ties valstybinių numerių laukeliu. Pateikite registraciją. Galiausiai sekite instrukcijas el. paštu, pasirinkite Jums priimtiną Premium planą ir sėkmingai įsigykite neriboto įkrovimo kortelę. Kortelė pristatoma per 2 d.d.

 

Kas apmoka už elektros energiją autoPilDYK" tinklo įkrovimo aikštelėse?

Atsakymas: autoPilDYK" - privati inciaityva atsiradusi dirbant su elektromobiliais ir įkrovimo stotelėmis. Įkrovimo stotelės pradėtos įrenginėti siekiant paskatinti domėtis elektromobiliais ir sudaryti galimybę pastaruosius išbandyti Lietuvoje. Ko pasekoje įrengtos pirmosios įkrovimo stotelės Lietuvoje.

Įkrovimo prieigos išlaikomos privataus kapitalo - UAB "Elektromobiliai" SPI grupės įmonių lėšomis. Visas gaunamas pelnas skiriamas elektros energijai apmokėti ir/arba naujų aikštelių įrengimui. autoPilDYK niekaip nefinansuojamas valstybės, savivaldybių, ES fondų ar kitų organizacijų.

 

 

Iškilus techniniams klausimams - maloniai prašome susiekti bendruoju pagalbos telefonu